Oficjalny blog – Szkla.com – Największy sklep z soczewkami kontaktowymi w Polsce.

Menu & Szukaj

Kolorowe soczewki na Halloween

16 października, 2019

Kolorowe soczewki na Halloween to propozycja dla wszystkich tych, którzy w noc 31 października przebierają się w intrygujące i groźne postaci. Czerwone, czarne, o kociej źrenicy czy w jaskrawym odcieniu – propozycji soczewek kolorowych jest wiele. Co więcej, sprawdzą się zarówno w połączeniu z ciekawym przebraniem, jak i w towarzystwie zwykłego podkoszulka i dżinsów.

Niebanalna charakteryzacja

Ameryka oszalała na punkcie święta zwanego Halloween. Także w Polsce zwyczaj ten staje się coraz bardziej popularny. Dziś z Halloween kojarzą się nie tylko słodycze, czy świecące dynie. W ostatni wieczór października królują również trupie makijaże, mroczne przebrania i…hipnotyzujące soczewki kontaktowe. To właśnie dzięki nim maskarada nabiera niezwykłych barw, stając się jedyną z najbardziej szalonych i niezapomnianych zabaw w roku.

W Halloween możesz stać się kimkolwiek zechcesz: duchem, zombie, wiedźmą czy bohaterem swojego ulubionego filmu. Tworząc niesamowitą charakteryzację pomyśl także o oczach. Pamiętaj, że w spojrzeniu tkwi niezwykła moc. Spójrz, jakie możliwości oferują kolorowe soczewki na Halloween Crazy Lens UV Glow i Crazy Lens RX. Wybierz te o kociej źrenicy i przeistocz się w tajemniczego, groźnego tygrysa. Postaw na czerwień i stań się wilkołakiem z najgorszego horroru.

Kolorowe soczewki odnajdą się nie tylko pośród halloweenowych dyń. Idealnie sprawdzą się również na wszelkiego rodzaju zabawach kostiumowych, sylwestrze, dyskotece czy domówce. Jeśli masz ochotę na eksperymenty z wizerunkiem wypróbuj także soczewki Crazy Lens UV Glow.

Bezpieczeństwo dla Twoich oczu

W ofercie Szkla.com znajdziesz kolorowe soczewki przystosowane do noszenia w trybie jednodniowym lub kilkumiesięcznym. Dla miłośników nieszablonowych pomysłów stylizacyjnych mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość: kolorowe soczewki gwarantują bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Bez problemu znajdziesz pary wykonane z miękkiego i elastycznego tworzywa o wysokim stopniu uwodnienia. Są to produkty, które oferują wielogodzinne nawilżenie i niczym niezakłócony komfort stosowania.

Warto także zauważyć, że w ofercie kolorowych soczewek znajdują się nie tylko zerówki, lecz również te przeznaczone do korygowania wad wzroku.

Kilka słów o Halloween

Halloween to tajemnicze święto, którego geneza do dziś pozostaje nieznana. Spośród licznych teorii na temat jego źródeł, jedna wskazuje na rzymskie święto na cześć bóstwa owoców i nasion (Pomony). Popularny jest również pogląd, że Halloween wywodzi się od celtyckich obchodów organizowanych na powitanie zimy. Nam, Polakom zwyczaj ten kojarzy się głównie z amerykańskimi filmami, w których dzieci bawią się w grę o nazwie „Cukierek albo psikus”. To jednak tylko jedna z wielu zabaw halloweenowych, wśród których popularne jest również skakanie przez świeczki czy wrzucanie orzechów do ognia.

Paulina
  Powiązane wpisy
  Skąd się bierze cyfrowe zmęczenie wzroku?

  Skąd się bierze cyfrowe zmęczenie wzroku?

  Smartfony, tablety, laptopy czy telewizory – wszystko to jest wielkim…

  Ochrona wzroku zimą

  Ochrona wzroku zimą

  Jak dbać o oczy i soczewki w czasie zimy? Nie…

  Soczewki przyszłości

  Soczewki przyszłości

  Kończy się rok 2019, wchodzimy w kolejną dekadę XXI wieku,…

  Dyskusja na temat tego wpisu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter