Oficjalny blog – Szkla.com – Największy sklep z soczewkami kontaktowymi w Polsce.

Menu & Szukaj

15 lat Szkla.com – o nas

9 października, 2019

Sklep Internetowy Szkla.com powstał w 2004 roku, założony przez Mateusza Matulę oraz Jacka Młodawskiego. Obecnie Szkla.com jest największym w Polsce sklepem z soczewkami kontaktowymi, a także liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Sprzedaż soczewek odbywa się głównie kanałem internetowym, ale nasze produkty można kupić również stacjonarnie m.in w Salonach KODANO Optyk. Cieszymy się olbrzymim zaufaniem Klientów, o czym świadczy ponad 41 tysięcy (99%) pozytywnych opinii na Opineo. Dzisiaj świętujemy 15 lat Szkla.com!

O nas 

Już po 4 latach od założenia firmy, Szkla.com stał się liderem sprzedaży soczewek kontaktowych przez internet. W kolejnych latach stopniowo poszerzaliśmy działalność o kolejne zagraniczne rynki, m.in. czeski, węgierski czy litewski. Zarówno w Polsce, jak i za granicami kraju działają także nasze sklepy z okularami: KODANO, w Polsce prowadzimy także sieć salonów optycznych Kodano Optyk, gdzie można nie tylko kupić okulary oraz soczewki kontaktowe, ale także odbyć profesjonalne badanie wzroku wykonane przez wykwalifikowanych optometrystów. Idąc z duchem czasu, soczewki kontaktowe można obecnie kupić także w automatach vendingowych, czyli Soczewkomatach

Edukujemy i wspieramy 

Z okazji 15-lecia istnienia firmy chcielibyśmy opowiedzieć Wam trochę więcej o naszej działalności. Tak, działalności – w centrum naszych zainteresowań jest bowiem nie tylko sprzedaż, lecz także edukacja i akcje charytatywne. Nie udałoby nam się jednak tego dokonać, gdyby nie Wy – nasi klienci. Współpracuje z nami także szereg specjalistów w dziedzinie optometrii, którzy służą swoją wiedzą na co dzień. Możecie się z nimi skontaktować telefonicznie, mailowo lub poprzez wizytę w salonie KODANO Optyk. Polecamy również prowadzony przez specjalistów Poradnik Optometrysty – bogaty zbiór artykułów dotyczących m.in. zasad użytkowania soczewek, budowy oka i wad wzroku. W 2016 roku swoją działalność rozpoczęła również w Fundacja Szkla.com. Od tego czasu wspieramy osoby niewidome i słabowidzące oraz szerzymy wiedzę na temat dbania o wzrok i profilaktyki chorób oczu.

Jako nasz klient…

W sklepie Szkla.com znajdują się produkty takich marek, jak Bausch&Lomb, Alcon, Johnson & Johnson, CooperVision i wiele wiele innych. Jako nasz klient możesz więc wybierać spośród szerokiej oferty, w której znajdują się zarówno soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne jak i przystosowane do użytkowania przez cały rok. Zachęcamy Cię również do korzystania z licznych udogodnień, w tym między innymi Programu Ochronnego i Programu Lojalnościowego. Pierwszy z nich uprawnia Cię do zwrotu produktów, które nie spełnią Twoich oczekiwań. W ramach Programu Lojalnościowego natomiast możesz uzyskać nawet do 10% zniżki.

15 lat Szkla.com!

Zachęcamy Cię również do regularnego odwiedzania naszego bloga – Blog Szkla.com – oraz strony na Facebooku. W obu tych miejscach  śledzimy bowiem trendy związane ze szkłami kontaktowymi oraz przyglądamy się najczęstszym problemom soczewkowiczów. Nie może Cię tam zabraknąć!


Joanna
  Powiązane wpisy
  Skąd się bierze cyfrowe zmęczenie wzroku?

  Skąd się bierze cyfrowe zmęczenie wzroku?

  Smartfony, tablety, laptopy czy telewizory – wszystko to jest wielkim…

  Ochrona wzroku zimą

  Ochrona wzroku zimą

  Jak dbać o oczy i soczewki w czasie zimy? Nie…

  Soczewki przyszłości

  Soczewki przyszłości

  Kończy się rok 2019, wchodzimy w kolejną dekadę XXI wieku,…

  Dyskusja na temat tego wpisu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter